“Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi”nden Keri Russell’ın karakterine yeni bakış…

J.J. Abrams yönetmenliğindeki Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi’nden Keri Russell’ın karakterine yeni bir bakış geldi. Zorri Bliss isimli bir karakteri canlandıracak olan oyuncunun kostümlü fotoğrafı, karakterin gizemini korumaya devam ediyor. Karakter direniş tarafındaki usta pilot Poe Dameron’un eski bir arkadaşı olarak lanse ediliyor.

 

Filmin konusu; Kylo Ren Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir…

 

Filmin başrollerini son kez Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega ve Oscar Isaac paylaşacak. Oyuncu kadrosunda Monaghan ve Russell’ın yanı sıra Domhnall Gleeson, Mark Hamill, Billie Lourd, Lupita Nyong’O, Richard E. Grant gibi isimler yer alacak.

 

Film ülkemizdeki izleyicileriyle 19 Aralık 2019 tarihinde sinemalarda buluşacak.

İlgili Gönderiler

Yorum yaz