Merakla beklenen Martin Scorsese filmi “The Irishman”den ilk fragman yayınlandı!

Netflix için hazırlanan “The Irishman”, Oscarlı yönetmeni ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. “The Irishman”; “Zindan Adası“, “Köstebek”, “Sıkı Dostlar“, “Taksi Şoförü” gibi önemli yapımlarla ismini sinema dünyasına altın harflerle kazımış Oscar’lı yönetmen Martin Scorsese tarafından çekiliyor. Charles Brandt’ın “I Heard You Paint Houses” isimli romanından Steven Zaillian tarafından beyaz perdeye uyarlanan film, Frank ‘The Irishman’ Sheeran (Robert De Niro) isimli bir tetikçinin hikâyesini anlatıyor. Filmde,  Al Pacino ise bir işçi lideri olan Jimmy Hoffa’ya hayat veriyor.

Scorsese’nin kariyerindeki en pahalı film olma özelliğine sahip olan İrlandalı’da, ünlü başrol oyuncularına Harvey KeitelJack Huston, Jesse Plemons ve Anna Paquin gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Özel gençleştirme efektleri kullanılan filmin bu sebeple prodüksiyon süresi oldukça uzamış olsa da; “The Irishman” 27 Kasım tarihinden itibaren, Netflix ekranlarındaki yerini almış olacak! Filmden yayınlanan ilk fragmanı yukarıda bulabilirsiniz

İlgili Gönderiler